| papushikroz a întrebat:

Cum ma pot distra in casa cand ploua afara?

Răspuns Câştigător
| thehope a răspuns:

Pai sunt atatea metode de a te distra...fie iti inviti niste prietene la tine si stati la taclale si faceti ceva gen petrecere in pijamale big grin, fie te uiti la o comedie buna...fie asculti muzica ce te binedispune si joci un joc care iti place.sau stai de vb pe mess cu prietenele daca nu puteti sa va intalniti, si faceti o conferinta in care spuneti tot felul de minuni astfel incat sa va distrati.povestiti.va amintiti...radeti...glumitiwinking

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste.

| AvalohAlyn a răspuns:

Facand in ciuda ploiilaughing

| M4RK a răspuns:

Faci o petrecere la tine, acasa inviti fete, asculti muzica, radetihee hee...

| Cleona a răspuns:

Te uiti la un film, asculti muzica, vorbesti la telefon, te joci jocuri, vorbesti pe mess, mie imi place si sa pictez...

| Gabry a răspuns:

Pune o melodie vesela si danseaza pe ea singura sau cu prietenii.Sau citeste niste bancuri!

| Crisu_8081 a răspuns:

Prieteni, film de groaza, lanterne, popcorn si suc.

| BiiBiis a răspuns:

Pai ai putea sa asculti muzica, sa te uiti la tv sau eu stiu... sa citesti pe net. eu de obicei cand ma plictisesc ma uit pe youtube si imi trece happy

| fcsb32 a răspuns:

Te joci pe calculator

| andreyboss a răspuns:

Pai ca sa te distrezi este foarte simplebig grin iti trebuie :
-un calculator
-internetu activat(in cazul daca ai)
-si cauta pe google un site pe care vrei sa te joci sa cauti intrebari
EU ASA FAC CAND PLOUA

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci o orgie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chemi 6 prietene si jucati handbal cu perna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci karaoke.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca Counter-Strike.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dormi până trece ploaia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti fata invita prietene si puneti muzici justin bieber ca el e baiat sau tic toc kesha sau ce muzica vreti dupa aia daca ai reviste depinde ok bravo si sa ara poze cu staruri da baieti si va intrebati care va place va faceti unchile dansati va uitati la filme horoor si mancati pop corn da sa nu va fie frica ca alfel va piere tot cheful de petrecere ok? va las cu drag hannah montana

| chr_7518 a răspuns:

Pai daca esti singura uitate la un film, joacate la pc etc. Eu azi de exemplu am mancat si am stat pe TPU.ro, sau daca te pasioneaza du-te pe la un spice-shop si intoarcete.

| cipson a răspuns:

Da, simplu.numeri banii si faci sex.asta e.

| micud a răspuns:

Pai, si la scoala la noi a plouat, dar eu fiind baiat, agatam fete, numai pe una, ca m-am indragostit de ea...winking