| CristinaH a întrebat:

Ce poti face in casa cand afara ploua si s-a luat curentul?

Răspuns Câştigător
| TeodoriciTeo a răspuns:

Sa inventezi o coregrafie fara muzica,sa desenezi,sa-ti faci un jurnal/oracol,sa te duci cu o umbrela pana la o prietena,sa citesti,sa dormi, sa inventezi un joc gen Monopoly, sa scrii pe o hartiuta pe o parte lucrurile tale preferate si pe cealalta parte lucrurile preferate ale unei prietene si asa poti vedea cate lucruri aveti in comun, sa construiesti ceva din hartie/lego/lemn etc., sa scrii o poveste in care sa se intample ce vrei tu(adica ca de exemplu :tu sa fii o regina si faci ce vrei tu cu tara aceea sau ma rog...chestii de genul asta), sa scoti tot ce ai din sifonier si sa creezi cu hainele diferite tinute si dupa o iei pe cea care iti place cel mai mult ca sa te duci cu ea in oras/la scoala etc. sau sa faci ordine in dulapuri... sper ca te-am ajutat.

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nani.

| Ashadow a răspuns:

...petrecerea in pijamale a umbrelor!
E? EEE? ...Nu? Doar eu? Okay : (...

| suităr a răspuns (pentru Ashadow):

Co-lo-te-ro-ri-ta!

| suităr a răspuns:

Ce vrei :_:

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Să nu postezi pe TPU, mai ales la categoria asta -.-"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te uiti la tv cu lanterna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-aș fi spus, dar deja nu mai ai curent, și na.,.,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dai cu capul de pereţi şi plângi că nu ai apucat să vezi cum se termină un anime..._.

Eu aşa fac. De fiecare dată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mpăăi...poţi face multe chestii interesante şi distractive.Ca de exemplu:

să dormi.

| georgeta27 a răspuns:

Poti sa dormi

| InvertedDeformity a răspuns:

Laba!

| Panic4Free a răspuns:

Să te iei de c..r şi să sari in sus.

Jump Jump Jump Yeahhh

Întrebări recente