| 乃ŪMMĪĪ a întrebat:

Cum o conving pe mama sa imi ia o pisica?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum o convingi că ești responsabilă?
O pisicuță necesită multă curățenie.
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Poti sa o pui in fata faptului implinit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aduci şoareci în casă.

| 乃ŪMMĪĪ explică (pentru anonim_4396):

Ce mai raspuns.nu am nevoie de asemenea raspunsuri!

| BlaaBlaa a răspuns:

Buna. Eu am un motan de vreo 4 ani si l-am primit de '' Mos Nicolae '' de la mama laughing. La mine sincer a fost usor sa o conving ...defapt nu trebuia sa-i zic ca vreau un motan laughing. Matusa mea are o pisica de vreo 8 ani si cand mergeam la ea ma jucam tot timpul cu pisica ei si mama a vazut ca imi place foarte, foarte mult sa ma joc cu pisica si m-a intrebat daca vreau un motan si am zis ca da, si promit ca o sa am grija de el, (stau la bloc ). Si mi-a luat. O rogi frumooos sa te lase sa ai un motan sau pisica, ca zici ca vrei sa ai cu cine sa te joci, promite-i ca o sa ingrijesti pisica/motanul si sigur o sa-ti ia. :*

| Exxtremus a răspuns:

De ce sa iti ia, is peste totlaughing Sa mai deie bani, idesteapta maica-ta, vezi o pisica singura si o aduci acasa si spui mamei tale am grija de ea. Si gata.Ce-i asa greu?

| AresLusitani a răspuns:

Pai ii spui ca iti doresti foarte foarte mult un animal de conpanie si daca nu iti ia una faci greva foamei...