| Anna1999 a întrebat:

Cum poate cineva sa devina reprezentat Avon?

Răspuns Câştigător
| deea2o12 a răspuns:

Ca sa poti sa devi reprezentant avon trebuie sa fi majora, daca esi major e simplu. Te inscri pe site ori te duci la mahazinu avon din oras. daca nu esti major poti deveni reprezentant pe numele unu adintre parinti dar o sa trebuiasca sa semnezi si altele... sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Simplu ori te inregistrezi online, ori la un avon magazine din orasul tau

| oanard174 a răspuns:

Pai cauta pe net, completezi formularul si esti reprezentant.

| Anna1999 explică:

Reprezentant*

| purplepumpkin a răspuns:

Buna, Anna! Ca sa devii reprezentant Avon ai nevoie de un coordonator care te va indruma, vei completa o fisa de inscriere, etc. Este foarte simplu, nu trebuie sa fii majora, daca ai sub 18 ani te vei inscrie pe numele mamei, de exemplu. Eu te pot ajuta, da-mi un e-mail la avon.delia@yahoo.com sau add pe yahoo avon.delia si discutam!

| Anda0001 a răspuns:

Sau daca cunosti un coordonator Avon te poti face la el