| Mara_4803 a întrebat:

Cum poate parul sa creasca mai rapid?
spuneti-mi traditi naturale

Răspuns Câştigător
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta foarte mult.Il gasesti la plafar in sticlute mici eu am luat scticluta cu 2. 5 lei.Trebuie doar sa iti dai cu ulei de ricin la radacina parului de 2 ori pe saptamana cel mult 3, iti invelesti capul cu un prosop si stai asa toata noaptea si dimineata te speli, sau poti sa faci asta in timpul zilei si il lasi sa actioneze cateva ore.Stiu sigur ca are efecte dar trebuie sa il folosesti regulat timp de vreo 2-3 luni si apoi ai sa vezi si rezultatele.
Sper ca ti-am fost de foloskiss

2 răspunsuri:
| B3cKham a răspuns:

Dai un mesaj lui ShadowDaniel ( e utilizator pe TPU ) si o sa-ti zica el. Are o metoda care pare buna. Asa zice el!

| anonima10 a răspuns:

Pff de ce naturale? Samponul Revalid e foarte bun:X