| TurnOn a întrebat:

Cum postezi un video pe youtube? ce iti trebuie?

9 răspunsuri:
| sweet2kitty1049 a răspuns:

Trebuie sa ai cont apoi in dreapta barei unde scrii melodia pe care o vrei iti apare upload( incarcatzi daca ai motorul de cautare in romana ca mine). Apesi pe upload(incarcati) apoi pe Incarcati un videoclip (upload a video), iti alegi ce videoclip vrei si de aici te descurci. succes!

| redtulip a răspuns:

Trebuie sa te inscrii deci sa ai un cont.

| Nyghtshadow a răspuns:

Iti trebuie cont facut pe youtube. Uploadul e simplu de facut. Intri pe contul tau si o sa ai acolo optiune de upload. Are niste constrangeri de dimensiune deci nu uploada fisiere foarte mari.

| aldeaadinamaria a răspuns:

Pei uite daca ai camera web (webcam) poti sa iti faci cont si dai acolo upload si dupa aia te filmezi te descurci de acolo dar daca ai camera te filmezi te pui si bagi acolo bye:Xfunda implor

| qwertyz a răspuns:

Cont.
Dai la upload te descurci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti faci cont, si ai ai nevoie de un numar de telefon unde primesti un cod prin sms apoi acel cod se taseaza in casuta de validare a contului.

| Ralucutza a răspuns:

Cont de utilizator. Se face gratuit

| zGohan a răspuns:

Iti faci un cont pe youtube apoi dai pe upload.
P.S. : draguta img; x

| andry21 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont. Cred! Am incercat odata si trebuia sa-mi fac cont ca sa pun videoclipul pe youtube.