| Crysler a întrebat:

Daca postezi un video pe youtube poti castiga bani daca ai multe vizite? dau funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai multe vizualizari ai posibilitatea sa faci perteneriat cu ei. iti pui reclame pe video si primesti o suma infima de ordinul sutimilor de eurocenti de fiecare data cand cineva da click pe reclama respectiva.

| IonutGaby a răspuns:

Nu castigi niciun ban

Răspuns utilizator avertizat
| cine1cine a răspuns:

Da, o să căștigi o excursie pe lumea aialtă! În afară de timp pierdut aiurea și mulți nervi irosiți aiurea pe făcut de tutoriale etc, sau ce filmulețe vrei tu sa faci, cel mai căștigat din toată afacerea asta va fi youtube! Și eventual, daca vor, e posibil să-ți inchidă și clipul apoi contul. Am fost pățit cu youtube. De atunci m-am jurat că nu mai pun nici un clip pe youtube!