| Cookie_3704 a întrebat:

Cum pot avea si eu dintii albi?
Nu mananc multe dulciuri, nu beau sucuri acidulate, fructe nu prea mananc.
Poate fi de vina si pasta de dinti pe care o folosesc?(aquafresh)
Ma spal regulat pe dinti(1-2 pe zi).
Vreau doar sa ii am albi.Si nu vreau sa folosesc interventii chirurgicale. Vreau sa ii albesc in mod natural si sanatos.
Ma puteti ajuta?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Crest Whitestrips este cel mai apreciat si cel mai bine vandut produs din Statele Unite.
Cu sute de mii de clienti multumiti si recomandarea tuturor medicilor stomatologi, acesta este alegerea perfecta pentru albirea dintilor.

Alatura-te si tu celor carora un zambet alb stralucitor le-a schimbat viata.

http://albirea-dintilor.com/? gclid=CNzYhvODlKYCFcQH3wodKXWGnQ

Sper ca ti-am fost de ajutor :D

| FeFe_5684 a răspuns:

Sa te speli cu bicarbonat de sodiu in loc de pasta de dinti.
iti albeste ff tare dintii
la mine a functionat.

funda?:*:*

sarbatori fericite in continuare! >big grin

| saidlaura a răspuns:

Eu iti zic ca poti folosi bicarbonat cu menta(nu e neaparat daca vrei sa ai respiratia proaspata)bagi periuta in bicarbonat fara sa o uzi si te speli sau poti folosi sucul de la lamaie o storci bagi periuta inauntru si te speli(nu stiu daca functioneaza chestia cu lamaia)cu bicarbonat sigur! succes

| Diddy_5492 a răspuns:

Pai parerea mea este ca ar trebui sa te speli cu Sensodyne si apa de gura tot de la Sensodyne.
Spala-te dupa fiercare masa!
wave... sper ca te-am ajutat

| princess2000 a răspuns:

Buna!
Nu vei putea avea dintii albi, oricat ai incerca deoarece fie ca vrei sau nu, placa bacteriana se fixeaza in dinti.Fii fara grija! Nu este din cauza ca nu ai manca ce trebuie sau a pastei de dinti. Singura dolutie e sa te duci la un medic stomatolog si el iti va curata dintii cu ajutorul unei chesti speciala.
P. S: Nu te lua dupa dintii vedetelor! Acestea isi albesc dintii inatinte de fiecare filmare!
Sper sa te ajute ce ti-am spus!
Pa, pa!