| DanyXhell a întrebat:

Cum pot castiga la skandenberg chiar daca rivalul are forta mai mare? Tactici, trucuri ceva?

3 răspunsuri:
| CodrutM a răspuns:

Pai... ca sa nu tocesc tastatura explicandu-ti... uite aici:
http://sknx.proboards.com/....../index.cgi

| alexsmecher2 a răspuns:

Deci cand pui mana pe masa zici ca dai tu startul. Pana il dai tu el nu incordeaza mana si zici 3 2 1 si la go impingi repede mana lui jos.
Funda?

| Luchi_4549 a răspuns:

As avea eu o idee, desi e doar o presupunere mai matematicabig grin. Incerca sa ii inclini mana mai spre tine putin cate putin fara a-si da seama. Mobilitatea mainii tale va fi mai buna, iar la el va scadeatongue. Probabil asa ai putea:d. Idee pe moment.batting eyelashes