| Ciuuf a întrebat:

Cum pot decora un caiet cu amintiri?

8 răspunsuri:
| xAlexis a răspuns:

Cu sclipici, paiete, carioci...nai cu ce?

| MCRgurl a răspuns:

Da-l cu sclipici si ce mai faceti voi fetele

| Ciuuf explică:

Pe din afara funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste caiet cu amintiri ca sa pui amintirile in el, poze ce mai ai tu pe-acolo. Daca vrei da-l cu sclipici, fa-i niste floricele din manuta ta, Pune-ti imaginatia la miscare, oricum ceea ce iti spunem noi nu poate fi mai frumos decat ceea ce iti doresti tu.

| Mindreader13 a răspuns:

Cu imaginatiewinking

| Dariana15 a răspuns:

Pai, depinde in ce sens. il poti decora si scriind frumos. adica scrii cu pixu` sau orice si peste dai cu ceva carioca mai groasa si daca vrei sa conturezi cu ceva pix cu sclipici. Daca vrei asa prin desene. incearca sa desenezi stelute in toate culorile nu dor intr-o culoare, inimioare, linii, spirale ceva vartej. ceti mai vine acolo. sau schema de X si 0. sunt multe frumoase. daca iti sunt de ajutor funda?happy

| unknow98 a răspuns:

Iei niste carioci si creioane si te l-ai dus/a de imaginatie

| Tiffany52 a răspuns:

Cel mai bine e sa iti lasi imaginatia sa vina de la sine...eu te-as putea inspira, in schimb...ai putea sa desenezi niste:stelute,inimioare,linii intrerupte, cercuri, patrate etc.
http://www.kdo.ro/......roduse.php
FUNDA?::)