| roxanaghiuzan a întrebat:

Cum pot face o pagina de divertisment pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Xenaaaa a răspuns:

Ai gasit creeaza o pagina pentru o vedeta, o trupa sau o companie? acolo iti apar 6 patratele, dai ori pe Divertisment ori Company, Organization or Institution, dupa e fff usor. funda? daca mai ai nevoie de detalii da-mi mesaj la privat

3 răspunsuri:
| Xenaaaa a răspuns:

Usor.cand te inregistrezi vezi ca jos de tot cand dai la inregistrarea unui cont de persoana iti apare:Creează o pagină pentru o vedetă, o trupă sau o companie.dai acolo, sigur te descurci.

| roxanaghiuzan explică (pentru Xenaaaa):

Sincer nu ma descurc. Unde sa dau? Te rog frumos pas cu pas. P.S. sunt putin cam toanta.

| roxanaghiuzan explică (pentru Xenaaaa):

Mai exact vreau comunitate.

| Xenaaaa a răspuns (pentru roxanaghiuzan):

Ai gasit creeaza o pagina pentru o vedeta, o trupa sau o companie? acolo iti apar 6 patratele, dai ori pe Divertisment ori Company, Organization or Institution, dupa e fff usor. funda? daca mai ai nevoie de detalii da-mi mesaj la privat