| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot pe Facebook sa imi schimb data nasterii? Cu informatii!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Schimba data de nastere -> Logheaza-te pe facebook ->da click pe numele tau (dreapta sus)->apoi click pe ->Editare profil->modifici data de nastere->click pe Salveaza modificarile! http://www.facebook.com/editprofile.php Succes!

| AlyiX a răspuns (pentru neluL):

Si daca la mine nu merge sa schimb data de nastere?

| neluL a răspuns (pentru AlyiX):

Nu merge pentru ca ai mai schimbat data de nastere in trecut.

| AlyiX a răspuns (pentru neluL):

Nu am schimbat-o deloc in trecut.

| neluL a răspuns (pentru AlyiX):

Pai atunci de ce sa nu mearga? Iti da vreo eroare ceva?

| qwerty7777 a răspuns (pentru AlyiX):

Ar trebui sa mearga tongue

| Maria_Roxana_B._1999 a răspuns (pentru neluL):

Am schimbat-o in trecut. cum ar trebui sa fac casa o schimb la loc

13 răspunsuri:
| LisaZafre a răspuns:

Toata chestia e sa bifezi casuta aia la "Confirm ca am peste 20 de ani". Daca faci asta, iti da voie sa iti schimbi data de nastere. tongue nu conteaza ca ai mai schimbat-o odata. Ai voie de cateva ori.

| krazyboy47 a răspuns:

Intri pe profilul tau de Facebook->InfhiroBasic Infhiro(edit)->Birthday(si acolo alegi luna, ziua si anul nasterii)... Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda pls. big grin happy

| Teiubeste_Zambestetalibane_1992 a răspuns:

Vreau sa imi scib data de nastere

Cum pot pe Facebook sa imi schimb data nasterii

| SorinelSorinel a răspuns:

Vreu Sami schimb data nasteri pe Facebook

| Adrian_Ilie_1990 a răspuns:

Cum.ami schimb data de nastere

| Finetze_Alex_1997 a răspuns:

Va rog sa ma ajutati si pe mine ca nu pot sa public o poza pentru ca am 14 ani si am nevoie sa imi zchimb dara de la nastere si nu mai pot pentru ca am schimbat-o va rog cine stie ajutati-ma va rog frumos