| M4RK a întrebat:

Cum pot pune leduri la boxe? adica sa se aprinda dupa bass?happy

Răspuns Câştigător
| mircea a răspuns:

Tu, nici macar sa nu incerci. Du-te la un specialist si dupa ce iti va spune cat te costa, nu mai vrei. Se gasesc boxe de gata, cu leduri, prin magazine, dar costa cam multisor. Tu practic vrei boxe, fiecare avand orga de lumini incorporata. Ai vreo 500 lei?

4 răspunsuri:
| M4RK explică:

Nu stie nimeni?crying

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Auzi la mircea 500 de lei.ia-i mai dat si funda ma? la cat de prost e.cum dracu ma 500 de lei? ai facu tu? eu cu 10 lei am facut una mai misto ca alea pe care le cumperi.si am facut-o dupa cum au vrut muschii, mei nu dupa cum ti-o dau astia de la magazin.auzi si la anonim, legi ledurile direct la boxe.ba prost te-am mai fatat si pe tine mata.pai nu arzi toate ledurile ma? cum dracu sa le pui asa aiurea.trebuie sa faci un vu=metru. scheme sunt pe net garla.intra pe forumul electronistilor.si gasesti ce vrei! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei tu se poate realiza foarte simplu. cu un buget de 5 lei cu leduri cu tot. daca vrei ma poti contacta pe alexandrumarian@yahoo.com si iti dau schema ce are in componenta 2 piese ( un tz si o rezistenta). app daca puneai intrebarea asta pe forumul electronictilor iti sareau baietii in ajutor imediat.

| DjZone_Lucian_1986 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut mai exact ce tranzistor si ce resistenta pentru o banda de leduri!
mersi mult pm : djzone lucian, pe Facebook