| AnOnIm20202020 a întrebat:

Cum pot pune o poza de-a mea pe ecranul calculatorului? fundaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Cristyan99 a răspuns:

Salut! uite cum trebuie sa faci mai intai cauti folderul unde este poza care vrei sa o pui apoi dai click dreapta pe acea poza si dai la,, set as desktop background,, funda.)?

8 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Iti faci o poza cu telefonul, cu ajutorul cablului de date o pui pe calculator si de acolo o setezi ca imagine de fundal ( set as desktop background ).

| Crucified a răspuns:

Eu am Windows XP si asa se face, apesi in dreapta mouse-ului si dai pe Proprietati si iti apare un ecran si mai sus apesi pe desktop si pe browse si gata!

| reihiuke a răspuns:

Click dreapta pe ea si "set as desktop background"

| iulya23 a răspuns:

Deschizi imaginea -> click dreapta ->Set As Me Desktop Background

si gata!

funda? smug

| SupraNatural20 a răspuns:

Intri pe poza, dai click dreapta si dai Set as Desktop Background, funda

Răspuns utilizator avertizat