| iiLeexyii a întrebat:

Cum pot sa schimb poza de pe ecranul calculatorului si sa pun alta din pozele pe care le am eu cu mine?

Răspuns Câştigător
| inflarosu a răspuns:

In ptimul rand: click dreapta pe ecran, propirties, apoi iti apare o fereastra si sus e un rand, apasa unde scrie desktop: daca vrei poti sa iti pui o poza de acolo dar daca vrei da browse. apoi caut in acea fereastra poza pe care o dorest. Dupa ce ai gasit-o da apply apoi ok si poza a aparut pe ecran in cateva secunde. Spre ca te-am ajutat.
... stai mai stiu o metoda mai simpla;
Cauti in calculator poza pe care o vrei dai click dreapta pe ea si apasa pe set desktop beground(sau ceva de genul)
Si gata
Saarbatori fericite!

3 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Pai ai mai multe posibilitati. Una dintre ele ar fi sa te duci pe ecran si dai click stanga. Nu conteaza locul unde pui mouse'ul, trebuie doar sa dai click dreapta pe poza de pe acran, si o sa iti apara o lista si dai click properties, apoi o sa iti apara o pagina, trebuie sa dai click pe dsktop iar apoi selectezi poza pe care vrei sa o ai pe ecran. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| DrunkenRat a răspuns:

Click dreapta pe poza dintr-un folder si dai "set as desktop background"