| ♥•ßyencuţa•♥ a întrebat:

Cum pot pune un desen sau o inima de exemplu pe tricoul, sau rochia, sau cea am creat eu pe STARDOLL? funditalove struck

Răspuns Câştigător
| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna:*
Deci pentru inceput mergi la Fashion Design. Dupa care alegi rochia sau tricoul pe care il vrei. Si tii clic stanga si il duci pana la afisul acela unde apare ca poti sa adaugi imprimeuri.
Apoi iti alegi un model din lista. Si tot asa il duci cu cilc stanga pana unde vrei tu p erochie/tricou. Apoi apesi Print. Problema este ca trebuie sa fii superstar ca sa poti face asta.
Daca esti superstar poti sa iti pui inima sau floarea sau ce vrei tu pe rochie/tricou.
Cam asta e de zis. Sper ca te-am ajutat. :*

1 răspuns:
| malinne a răspuns:

Sincera sa fiu nu inteles ce vrei sa spuibatting eyelashes.