| Anablondyi a întrebat:

CUm gasesc rochia >>potrivita? am o mare problema crying sounetimi si primiti fundita:X

3 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Depinde de stilul tau, adica daca esti gothica sau de astea de exemplu:eu sunt o fata simpla si ma imbrac cu ce ma defineste, cu ce imi pune in valoare asa zisa frumusete interioara. Daca ma duc la un banchet ma imbrac cu o rochie lunga si pantofi sau sandale... daca merg in oras ma imbrac cu o rochie scurta fara maneci sau ceva in genul daca imi spui ocazia te pot ajuta big grin

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Pai trebuie sa-ti placa foarte mult si nu te uita in gura celorlaltitongue
tie trebuie sa iti placawinking

| SashaPieterse a răspuns:

Pai, ai putea sa incerci o rochie neagra si scurta mulata de vara, daca iesi in oras. Daca mergi la o petrecere ia-ti o roche tot neagra dar nu mulata si nu de vara.una cu dantela neagra si cu model de floricele.