| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa am camera " originala " ca sa zic asa? Cum v-am mai zis, am desenat pe pereti. Mi-am scris numele etc. Faza e ca mama nu vrea sa desenez pe pereti. Am pus postere... dar am numai doua. Celelalte nu le mai gasesc. Vreau doar sa adaug, nu sa schimb. Las culoarea peretilor asa cum este si lucurile asa cum sunt. Ce idei imi propuneti?

2 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Ai putea sa renunti la desenat pe pereti(doar copii de 5 ani fac asta).
Multe postere, si lucruri care iti plac si ce te caracterizeaza pe tine

| D A R i U t S s A a răspuns:

Lipeste'ti fotografii cu prietenii, rude, cu tine. Mi se pare un lucru frumos sa fii inconjurata de amintiri.