| IIIx333III a întrebat:

Cum pot sa fac bani? Am 11 ani, sunt din Bucuresti si vreau mai multi bani de buzunar. Eu de exemplu imi deschis mici "afaceri" acasa. In camera mea fac salon de frumusete, masaj si alte lucruri. Dar nu mai am idei...si nici prea multi bani. Nu imi ajunge alocatia...si imi place sa traiesc pe propriile picioare, nu le cer bani parintilor, pentru ca stiu ca nu au nici ei. Ce lucruri pot face(acasa si afara, dar nu departe) pentru a castiga bani?

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Doar in eventalitatea in care mama ta isi deschide salon altfel nu poti laughing... fate reprezentat la avon, metropolitan, infinity, oriflame etc... sunt o multime de firme din astea, si poti vinde produsele colegelor de clasa sau profesorilor, ma rogwinking

6 răspunsuri:
| missouri a răspuns:

In camera ta ai salon de frumusete? laughing Masaj?!
Hai lasa`ma!oh go on
Fa`mi si mie o programare.raised eyebrows

| matrixismyname a răspuns:

Cumpara diverse lucruri ieftine de pe net apoi vinde-le la pret mai mare.

| 10011993 a răspuns:

Copilu, ai destul timp sa traiesti pe picioarele tale... dar esti de apreciat:*

| PoisonKiss a răspuns:

Buna intrebare dar si eu caut acest raspuns

| Prezidentul a răspuns:

Da, ai putea sa te interesezi de pe internet si sa te faci reprezentant "avon" sau "oriflame"...Am avut si eu cunostinte de-astea. Ori sa cumperi paine la batranii de pe scara laughing (glumesc cu batranii, funda?)

| s4a a răspuns:

Interesant, dar cam precoce pentru varsta de 11 ani. Nu crezi ca e pacat sa-ti irosesti copilaria facand un lucru pe care vei fi de altfel obligata sa-l faci pentru tot restul vietii? Eu iti recomand sa te concentrezi asupra studiilor, pentru a-ti asigura un venit serios mai tarziu.