| 達米亞諾 a întrebat:

Cum pot sa fac multe trucuri magicerale si usoare si grele dar sa fie/para adevarate. La cele mai multe trucuri si la cele mai bune dau o FFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNNDDDDDDDDDD DDDDAAAAAAAAAAAAA MMMMMMAAAAAAARRRRRRRRRRRRREEE

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ştiu eu un truc.
Pot să fac întrebarea ta să dispară...cel puţin de la Ştiinţă/Filosofie.

| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Iti explic unul, lega-te cu o sfoara de maini, dar tine mainile departate, fa 3 4 noduri, adica nu le faci tu, le face asistentul, apoi apropii palmele si gata, ai scapat de sfoara

| Whatafy a răspuns:

Incearca site-ul http://trucuri-magice.ro/ si vezi ca ai acolo zeci de trucuri magice explicate in limba romana, atat usoare cat si mai grele, le alegi pe care iti plac mai mult.