| blablablaa a întrebat:

Cum pot sa invat sa scriu graffiti...adica, colegi mei de la scoala se dau mari ca pot sa faca taguri si graffuri pe tabla... P. S ce tag sa imi aleg? dau funda:X

Răspuns Câştigător
| iubi_duby75 a răspuns:

Invata alfabetul grafitiilor si o sa reusesti sa faci si u grafitii :)) adica uite-L : http://keusta.net/blog/images/graffiti/sketches/alphabet-graffiti.jpg. fale pe toate pe o foaie cu mai mult loc intre ele. si dp aia incearca sa formezi un cuvant :)

succes :). eu ma pricep f bine cu grafitiile si sunt fata :">

37 răspunsuri:
| tomyk a răspuns:

Va ajut cu alfabete ca am o gramada(75%proprii).Add:tommyketchup00.

| CoSmInBoSsU_6306 a răspuns:

Sio imi doresc sa invat sa fac graffiti

| NuTzU_3144 a răspuns:

Edy incerca pana reusesti. ma si eu vreau sa-mi fac o semnatura graff da nu reusesc ma puteti ajuta cu ceva site sau?

| byencutza_7763 a răspuns:

Asculta frate AmokZahltag are dreptate graffiti nu se invata desi nu practic graffiti.eu ma chinuesc sa sint acest tip de arta si nu pot.ar trebui sa te lasi balta cel mai bine

| BlugiStramti a răspuns:

Eu am 11 ani si pot face grafiti ...grafitii nu trebuie sa inveti trebuie sa faci din mana ta nici eu nu stiiam grafiti pana intr-o zi la scoala am inceput sa fac grafiti si nici macar nu stiiam ce inseamna grafiti si apoi am devenit cea mai buna din clasa la grafiti dar nu m-am uita pe net si m-am luat dupa ei.trebuie doar sa. faci tu cu mana ta ce iti vine asta este ceva care nu poate fii invatat si cat ai incerca nu vei putea sa faci dupa alti daca mana ta nu poate face grafiti nici tu nu poti

| dareone a răspuns:

Aici poti invata graffiti, street art.Cursuri gratuite si sute de cartie si reviste de graffiti https://www.facebook.com/urbancollectors/

Întrebări recente