| giem20 a întrebat:

Cum pot sa ma joc naruto ultimate ninja 3 pe pcsx2 0.9.6, dau RUN CD/DVD si dupa aia imi da sa aleg si naruto ultimate ninja 3 pe care il am e ISO.

Răspuns Câştigător
| Vet a răspuns:

Da, vezi ca trebuie sa ai ultimele plugins si ultimile bios puse, si pe langa asta sa nu uiti sa-ti faci setarile pentru controale, si pe deasupra iti trebuie si un calculator racheta.Eu le-am terminat pe toate pe pcsx 0. 9. 7 beta. Dar 3-ul merge si pe pcsx2 0. 9. 6, l-am temrinat si asa, dar de la 4 nu-ti mai merge pe 0. 9. 6, asa ca mai bine te apuci sa cauti 0. 9. 7.

| TheSeventhSin a răspuns (pentru Vet):

Sal pot terog sa te intreba ceva?
Eu cand fac misiuni cu naruto merge ca un on normal cum fac sa alerge?
Si imi dai si mie terog salvarea de la naruto ultimate ninja 3 daca mai ai?

3 răspunsuri:
| giem20 explică:

Poti sa-mi dai un link de unde pot sa iau bios pentru pcsx2 0. 9. 7 sau cu totu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))))))))))))))))))
ma
dac ai un folder dai pe el open si se deschide
i-ai dat funda degeaba ca e prost