| MeddyMaddy a întrebat:

Cum pot sa-mi reactivez/ sa creez un cont pe acelasi e-mail pe hi5? este posibil sa-mi reactivez contul sau macar sa-mi creez alt cont pe acelasi id? imi zice asa cand vreau sa ma loghez! Dau funda

6 răspunsuri:
| didoyeneas a răspuns:

Nu poti sa faci nici-unde 2 conturi de pe acelasi email..Incearca o recuperare de parola pe hi5, daca mai stii parola emailului. Bafta!

| MeddyMaddy explică (pentru didoyeneas):

Pai nu vreau doua conturi, ci vreau unul. Doar ca pe acel id acum circa un an am dat anulare cont, si acum vreau sa-l reactivez.

| didoyeneas a răspuns (pentru MeddyMaddy):

Ce iti zice cand incerci sa te loghezi?

| MeddyMaddy explică (pentru didoyeneas):

Ne pare rău. Contul pentru această adresă de e-mail a fost anulat şi nu poate fi accesat

| didoyeneas a răspuns:

Nu cred ca mai poţi sa iti recuperezi contul. gandeste-te la altul.