| Deeutzyka a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama sa-mi ia o pisicuta?

3 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

De convins nu cred ca e greu...de tinut e mai greu. Daca tu nu vei avea grija de ea.nu o mai vei avea.

Si sa rasp la intrebare: ii bagi niste promisiuni mamei, daca esti la scoala e prea bine, intrucat ii spui ca inveti, ca scrii si daca vede ca o meriti, iti ia o pisicutabig grin

| LoReDaNa a răspuns:

- sai dovedesti ca esti responsabila sa ai o pisicuta :X:X
- sa inveti f. bine asta conteaza cel mai mult pentru un parinte. sh cred ca nu va da gresi.
- sa fii cuminte big grin sh sa nu le intorci cuvantul
- cand mergi in pars sau undeva cu ei sh vezi ceva o pisicuta sa incepi sa te joci cu ea. asa le arati ca esti f. mult atasata de pisici :X:X:X
sper sa folo sfatul meu sh cred ca nu o sa dea gresi

Funda happy plzz

| Angelina01 a răspuns:

Amuzant
eu chiar ieri am gasit una pe strada si cu toate ca tata nu era de acord cu pisicile eu am bagat-o in casa iar cand a venit si a vazut-o ca e jucausa i-a placut iar acum m-a lasat sa o pastrez, il cheama botosel