| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa primesc mai multe intrebari pe Ask.fm?

Răspuns Câştigător
| altuser a răspuns:

De ce ai vrea asa ceva? in fine... Cati mai multi prieteni pe fb, si dai share la intrebari sau rogi prietenii sa te intrebe(un fel de cersit like-uri, dar merge)
In orice caz, daca vrei intrebari tampite lasa-ti ask pe TPU.

14 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Mrrr, pune-mi întrebări.
https://ask.fm/EuTuNoiDoi33

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vă înţeleg pe voi ăştia... Până la urmă cu ce vă ajută întrebările? Ca să vadă alţii că voi sunteţi "populari" sau nu mai ştiu cum? Dacă te întrebăm dacă mai eşti virgină n-o să-ţi convină.

| Faruece a răspuns:

Mai multi prieteni pe fb si da share in continuu la ask.Raspunde civilizat incat sa mai primesti intrebari de la aceeasi oameni!

| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns:

E greu sa fii forever alone?

| G510 a răspuns (pentru Daniel_Tudoran_2000):

Pentru mine e greu laughing

| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns (pentru G510):

Nasol moment.

| Boo01 a răspuns:

Puneti-mi intrebari pe ask >.> http://ask.fm/OrosNarcisa122 :3

| Iacob_Alice_1998 a răspuns:

Ask ul meu este Alicee♥ @AliceIacob... puneti mi cat mai multe intrebari!