| Bianca206 a întrebat:

Cum pot sa scap de petele rosii lasate de cosuri? Brevoxyl`ul are un efect foarte bun pentru mine impotriva cosurilor, dar o sa dispara si petele daca, continui sa-l folosesc? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am citit eu, Brevoxyl este un tratament impotriva acneei, deci nu va avea(neaparat)acelasi efect si asupra semnelor ramase in urma cosurilor.Cat despre pete, stai linistita, vor trece ele singure in cateva luni(poate dura in jur de 5 luni).

4 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Pe langa brevoxyl mai folosesti inca o crema dermo-purifyer? sau ceva de genu?big grinlaughing) adica cu brevoxylul sa te dai seara, iar cu cealalta crema dimineata dupa demachiere? raspunde'mi printr'un mesaj te rog big hug mersi mult

| carmenushaa a răspuns:

Un vot plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Effaclar Duo. un pic scump dar... buuuuun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da or sa dispara si ele cu timpul

Întrebări recente