| Gabytzu97 a întrebat:

Cum pot sa sterg un joc de pe facebook? Cine imi spune si mie, primeste funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Deni0919 a răspuns:

Poi cand intri pe profilul tau, ai in partea stanga jocurile(sub "creeaza un grup"), si pui mouseul pe jocul pe care vrei sa-l stergi(NU dai clik) si te duci in stanga numelui jocului si ai acolo un X, dai pe el si dai remove and block jocul, atat... sper ca ai inteles, la mine asa e...succes :*

1 răspuns:
| mada13 a răspuns:

Pai cand intri pe contul tau ai in stanga jocurile si pui mausul pe el dar nu dai clik si dai pe numele jocului apoi dai revocare and block jocul. Atat