| edy2002 a întrebat:

Cum pot sa strang bani de buzunar am doar 11 ani cel ma bun raspuns primeste funda repede!

5 răspunsuri:
| Seby1994 a răspuns:

Cerele parintilor, bunicilor, sau ajuta-i pe ai tai contra unei sume modice de bani (un fel de santaj)

| Celeana a răspuns:

Incearca sa faci bratari din ata si vindele, la mine a mers si aproape ca pot sa-mi i-au un telefon nou! Sper ca te-am ajutat!

| Tinna_Cristina_1989 a răspuns:

Strange banii de pachet de la scoala big grin daca merita efortul

| filtro a răspuns:

Cind te duci la magazin cu bani multi (ex:100) lei si trebuie sa iei ceva care nu are un pret precis (ex:fructele legumele) iti pastrezi si tie 5 lei 10 lei

| PuSsSiCaT a răspuns:

Fa curat, spala vasele, ajuta prin casa happy sigur te vor recompensa. Succes! happy

Întrebări recente