| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa trimit prietenilor de pe TPU mesaje private?

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Te duci la profilul lor, cu clic pe poza si acolo, sub poza este optiunea de a trimite mesaj utilizatorului respectiv. Succes.

mira
| mira a răspuns:

Dai click pe vizualizarea profilului tau si acolo iti apare si invitatia "Trimite un mesaj"Scrii adresa de email a prietenului de pe TPU, precizezi subiectul si notezi apoi mesajul.Cand termini dai click pe "Trimite".

| User a răspuns:

Pai intri pe pagina utilizatorului respectiv si sub "adauga ca prieten" e "trimite un mesaj", dai pe ala, scrii mesaju' - send.

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Te duci la profilul lor si sub poza scrie trimite un mesaj(pe scurt)
fundita? happy

| anachida a răspuns:

Salut! Foarte simplu.Intri de pe profilul tau la prieteni, dai clik pe prietenul carui vrei sa-i trimiti mesaj, apoi sub foto lui de la profil vezi. trimite mesaj. apoi urmeaza calea! Bafta! O seara buna, pa pa!

| Georgianna3723 a răspuns:

Click pe numele utilizatorului -> Sub poza scrie " Adaugare prieten" si "Trimite un mesaj"->Click pe "Trimite un mesaj"->Scrii subiectul si mesajul -> Click "Trimitere"-> Confirmi trimiterea si gata.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la profilul fiecarui prieten si sub poza scrie "trimite un mesaj" pe care dai click.Scrii acolo mesajul, dupa care dai pe trimite si gatawinking. Daca vrei sa trimiti acelasi mesaj la toti prietenii, copy-paste-ul e de mare ajutor...hee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru prima data cand trimit mesaje pe TPU trebuie nu stiu cum sa intru pe email ca confirm adresa de email... ca ce mi-ati zis voi stiam, imi era clar si fara sa intreb

Întrebări recente