| InGErAsHFaCutPraF21 a întrebat:

Cum trimit mesaje private pe TPUthinking Panpliga

Răspuns Câştigător
| king4aday a răspuns:

Accesezi profilul persoanei respective, si sub poza din profil gasesti optiunea "trimite un mesaj'.

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Trebuie să dai click pe numele utilizatorului şi apoi pe tab-ul portocaliu de sub poză pe care scrie "Trimite un mesaj".

| DerekMontayne a răspuns:

Dai la vizualizare profil apesi pe persoana raspectiva careia ii vrei sa-i trimiti mesaj si dai trimite mesaj. fundita!

| janggeum a răspuns:

Dai pe prietenul caruia vrei sa-i trimiti mesaje

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce naiba iti trebuia sa stii? Ca sa trimiti ineptiile tale de copil de clasa a IV-a celor ca mine?