| asa_1191 a întrebat:

Cum pot si eu sa salvez niste poze editate in photoinstrument, ca imi cere un e-mail si o parola...pfff,care? habar n-am. Voi stiti? appo nu stiu sigur dar mi se pare ca e 3.1

4 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

photoinstrument regisration key:

Email: revenge@crew.com

key: 02-uynogjig
Astea sunthappy
Si daca nu merge asa, cand esti la poza modificata de pe photoinstrument apasa pe butonul Print scren sq, ii dai paste in photoscape si o decupezi in "crop"big grin.

| madDa_1471 a răspuns:

Hey dead.and.gone :* la mine a mers \; d/ da o singura data x( dc? ce pot sa fac?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unde gasesc butonul print screen sq?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unde gasesc butonul print screen sq?