| Orbithh a întrebat:

Cum pot sterge mesajele de pe Yahoo Messenger si arhive fara a face careva rost de ele?

4 răspunsuri:
| pufuletziii a răspuns:

Nimeni nu le poate vedea doar daca intra un contul tau.big grin

| Orbithh explică (pentru pufuletziii):

Stiu...dar vreau sa stiu cum sa le sterg PE TOATE!

| pufuletziii a răspuns (pentru Orbithh):

Pai intrii pe contactul respectiv, sus la ''Show Recent Messages'' (ti le arata doar pe acelea recente) si dupa la ''Conversation History''. Acolo ai absolut toata conversatiile, daca pui mouse-ul pe ele iti va aparea in stanga un cos de gunoi. Dai click acolo si confirimi ca vrei sa le stergi. Atathappy

| pufuletziii a răspuns (pentru Orbithh):

Scuze, dreapta nu stangalaughing