| Ione_7384 a întrebat:

Cum poti transfera centi de pe un telefon la altul? am nevoie de raspuns urgent, dau funda mare.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand se transfera de pe o cartela pe alta (nu de pe telefoane), apoi valoarea minima e de 1 euro. Cam cati centi vrei tu?
Si depinde de retea modul cum transferi. De exemplu la cosmote poti suna la 1234( un mod).
da-mi un vot, te rog! http://www.econcurs.com/concurent-Bratulescu%20Sorina.html

| Kristen20me a răspuns:

Nu poti, poti doar trimite de la 1 euro in sus, si eu am vrut de multe ori sa trimit, dar nu se poate

| BaDBoy_3459 a răspuns:

Daca ai abonament mi se pare ca poti transferawinking