| Crisan_Andrea_Alexandra_1992 a întrebat:

Daca cineva nu are centi (pe telefon,reteaua Orange) si este in strainatate, nu pot sa il sun.Dar daca ii trimit SMS il primeste? Vreau raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| ILied a răspuns:

Incearca. Daca nu merge e un site si selectezi doar tara si scrii numarul de telefon ca sa trimiti un mesaj. De mentionat ca trimite cu un anumit numar. http://www.unlimitsms.net/
Funda?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu poti suna daca nu ai optiunea aia de strainatate sau credit de 6€. Nici sms nu poti trimite daca nu ai creditul mentionat mai sus.