| Rallu a întrebat:

Cum sa dezinstalez www.diacritice.ro URGENT! funda

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dezinstalarea unui program stiu(cel putin eu) ca se poate face in doua moduri: 1. Daca are optiunea uninstall(dezinstalare) se intra din Start/All Programs/programul respectiv/uninstall. 2. Daca nu are aceasta optiune se intra din Start/Control Panel Add or Remove Programs/programul respectiv si se da Remove. Succes si numai bine!

| PureCherry a răspuns:

Intri in start te duci in dreapta la control panel si dupa la programs. si acolo il cauti, apesi de 2 ori clik si gata.