| luizafrumusik11 a întrebat:

Cum pot sa dezinstalez programul stop cast sau ceva de genul ca nu mai imi arata googlelu ca inainte merge greu deci cum imi dezinstalez urgent o mare funta si un mare vot urgent ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti?
Pentru Mozilla intra la Unelte->Suplimente->aici dezinstalezi Sop Cast.
Apoi inchide procesul din Task Manager si intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati).