| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac credite gratis la IMVU?
Eu cu o prietena am incercat si nu am reusit. Ajutati-ma va rog... dati-mi orice fel de variante cu chat now sau invite sau in orice alt mod dar explicati-mi cum sa fac adica dupa ce imi dati modalitatea prin care eu si prietena mea o putem folosi explicati-mi cum sa fac
V-am pupat...Byebig grin

9 răspunsuri:
| Cuuukii a răspuns:

Iti trebuiesc 2 pc-uri a unor 2 persoane(astea ajuta ca sa nu fi depistat, pentru ca trebuie id diferit). Persoanele alea isi fac cont cu email-uri false, dar parolele trebuie sa le memoreze.Cand primesti email dai de doua ori click pe yes. dupa aia schimbati conturile intre voi... vorbiti putin pe imvu(cam 1, 2 min)si ai 1000 sau 1500 parca. Dar risti daca faci asta... poti fi prins cu prea multe conturi si sa iti blocheze pagina de imvu.pentru scurt timp.gen advertisment.

| MeGeorGiAnna a răspuns:

Ala care o zis ca nu merge...baiatu.tu esti ala prostuts=]]. cu toolbar-ul merge. iti da 1000 dup ce instalezi toolbar-ul si dupa aia in fiecare luna cate 300 de credits=]]]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic satsi downloadezi imvu toolbar si iti da 1000 credite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hg

| Skippy112 a răspuns:

Am-i spui si mie cum imi fac cont?

| adorean a răspuns:

As frea sa-mi fac credit pe imvu dar nu pot

| Gabimihai a răspuns:

Ba, ala care a zis ca downloadezi toolbar si primesti 1000 credite e chia prost... am incercat si eu si nu merge

| AH5 a răspuns (pentru Gabimihai):

Sti draga, Functioneaza, numai ca o singura data tongue