| LoOvE a întrebat:

Cum sa imi conving mama sa ma lase sa folosesc creion de ochii? va rogbatting eyelashes Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce treaba ai tu cu ea laughing. In caz ca iti face scandal cand esti acasa, te poti face cu el la scoala.

2 răspunsuri:
| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Poi sp si u c tie chiar iti place cum iti sta si c iti sta ffff bine si trebuie sa reusesti so convingi. Sau daca nu roag-o sa te lase sa incerci sa vada si ea cum iti sta si sa iti sp dupa c parere are.big grin

| alb7 a răspuns:

Dar stii sa-l folosesti? Ziua trebuie sa pui o culoare extrem de discreta, cat mai naturala, care doar sa corecteze eventualele defecte. Seara poti folosi ceva mai colorat, dar nu strident. La ocazii poti folosi culori mai indraznete (depinde si de CE ocazie e vorba) si oricum, de Paste, la biserica, nu se merge fardata. Te poti infrumuseta dupa aceea. Daca mama va vedea ca nu exagerezi si pastrezi limita decentei si a bunului gust nu cred ca va obiecta. Succes!