| fabi14 a întrebat:

Cum sa procedez cu bataia

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu este o solutie sa sari la bataie. Chiar daca iesi invingator, ai numai de pierdut.

| fabi14 explică (pentru SkyPilot):

Da intr-adevar de ex ila care l-am batut intr-o zi cheama mai multi si se pune pe mine sa ma bata si mo iau la os sau cheama politia ma baga la puscarie da numai de pierdut am

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica? Sa dai sau sa incasezi?

| fabi14 explică (pentru darrio2007):

Nu cum se procedeaza de ex daca dau in unu vine 5 pe mine?

| darrio2007 a răspuns (pentru fabi14):

Fugi.E rusinoasa dar e sanatoasa.

| MskDesign a răspuns (pentru darrio2007):

Cate intrebari tampite! Chiar asa arata tineretul din ziua de azi?

| darrio2007 a răspuns (pentru MskDesign):

Din pacate, da.Asa arata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot vrei sa bati sa stii ca o sa ai si de incasat dar iti propun sa nu o faci