| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa te plimbi pe frigu asta? Urasc iarna.

9 răspunsuri:
| Andreeaioan115 a răspuns:

Eu ador iarna, iesi pe afara ca e frumos, eu fara iarna nu pot trai.

| GreenVoid a răspuns:

Cu picioarele.Cu haine adecvate te plimbi si la polul nord.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In costumul lui adam bre tataie!

| Felissa13Eden a răspuns:

Caciula,sosete de lana, izmene de bumbac, 7 mii de bluze groase si o geacă din blana de urs.
Daca ti-e totusi frig, poti sa iei si un fularel si manusi.

| Mayhem666 a răspuns:

Si eu urasc iarna, chiar daca m-am nascut iarna.

| Violleta2022 a răspuns:

Imbracat bine, de iarna, este super la plimbare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu masina.

| TCosminn a răspuns:

Iti spun eu cum: te imbraci gros, adica, un pulover gros, o geaca si mai groasa, un fular, o caciula (fes de preferinta), pantaloni mai grosi, dupa care incepi pas cu pas sa te indrepti spre usa, deschizi usa cu atentie sa nu iti dai cu ea in cap de mirare ca faci asta, pasesti usor afara, dupa ce te-ai incaltat cu o pereche de ghete imblanite, a, am uitat de sosete, tot groase si pufoase, calci pe prag si te opresti acolo. De ce? Cum de ce? Sa te miri ca iarna e frumoasa, si mai ales, ca "iarna nu-i ca vara".

| aCek1ng a răspuns:

E urat, frig si fara zapada. Numai iarna nu e asta.