| Ry0010 a întrebat:

Cum sa visez ceea ce vreau? Sau cum sa visez ceva frumos? FUNDA happy

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai cum, eventual sa te gandesti la lucrul respectiv inainte de somn. Uneori functioneaza.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Cred ca sa gasesti acest articol foarte interesant. http://blog.dito.ro/articole/ce-sunt-visele-si-la-ce-ajuta/

| OnuOnulică a răspuns:

Nu poți. Nu poți să-ți obligi corpul să viseze un anume vis. Poți însă doar să-l controlezi dacă devii conștient în timpul visului.

| alexandrualind a răspuns:

Inainte sa adormi sa te gandesti la lucrul respectiv.

| MariaSilvia1999 a răspuns:

Cred ca te referi la vis luciud...