| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

De ce inca il visez daca nu il mai vreau?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pentru ca mintea iti spune sa nu te mai complici cu el din motivele pe care le stii doar tu, dar inima iti spune altceva, in subconstientul tau inca il iubesti happy

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru lpavel):

Dar nu il mai vreau nu il mai iubesc pentru ce mi-a facut gata o sa incetez cu el si in plus e din scoala cu mine...

| lpavel a răspuns (pentru mnfjgjfgtmfgktrgfo):

Daca te vezi zi de zi cu el iti va fi mai greu sa-l uiti dar cu timpul se poate...

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru lpavel):

Si in orice moment imi apare chipul lui...

| lpavel a răspuns (pentru mnfjgjfgtmfgktrgfo):

Of, ce rea e dragostea nu-i asa? happy Dar cum am zis: Timpul le rezolva pe toate!

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru lpavel):

Timpul... mda

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E cu curu-n sus dragostea asta sa stii

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca te gandesti la el si te obsedeaza ideea despre el.
Cand o sa te focusezi pe altceva sau altcineva, o sa-l uiti si nu o sa-l mai visezi.

| Felys a răspuns:

Pentru ca subconstientul lucreaza, sa stii ca si eu visez niste rude pe care le-am urat din tot sufletul si desi au trecut 10 ani de cand nu mai am legaturi cu acele persoane continui sa ii visez si sa consider ca am cosmar, din pacate visele nu ni le putem alege

| simplegirl2 a răspuns:

Pentru ca te gandesti inca la el... poate in subonstientul tau inca il mai vrei happy

| Adiq a răspuns:

Si eu am visat o data ca ma aruncam de la etaj drept in cap, dar asta nu inseamna ca vreau sa o fac.