| geoburndragon a întrebat:

am o intrebare mai ciudata:Cum pot sa visez ceva ce vreau eu adica daca vreau sa visez o masina sa visez o masina?

Răspuns Câştigător
| mmiizzaas a răspuns:

Fii atenta. Visele sunt de fapt imagini sau faze reflectate din sentimentele tale.Deci daca adormi cu gandul la un lucru sau la o persoana anume, subconstientul tau le proceseaza si devin vise. Incearca si o sa vezi ca functioneaza. Subconstientul e capabil de multesmug Sper ca te'am ajutat. Funda?:X

4 răspunsuri:
| DeNySa000 a răspuns:

Pai punete in pat si gandeste-te la cel lucru pana te ia somnul.si sigur vei visa la mine funcioneaza:X:X

| PisicaRoz a răspuns:

Poate daca te vei gandii la lucrul acela sau la o persoana pana adormi o vei visa dar nu cred ca se poate sa iti faci tu visulthinking

| rebeca94 a răspuns:

La mine functioneaza.ma pun in pat.inchid ochii si ma gandesc la ce vreau sa visez.si de multe ori aia visez.nu stiu daca la tine functioneazahappy

| Anutza_1800 a răspuns:

Este ceva anormal! Dar poti visa ceva ce vrei il felul urmator:ca sa adormi cu ideea ce o ai in cap si cred ca asa vei visa mie mi s-a mai intamplat si a fost incredibil da intamplat si in realitate dacaa vrei ID meu lasa mesaj