| AndreeA9120 a întrebat:

Cum se joaca jocul "Frunza".
Cel mai detaliat raspuns primeste funditabig grin.

Multumesc multhappy.

4 răspunsuri:
| dragalasica a răspuns:

Nu exista asemenea jocuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista :faci desenul asta cu creta pe strada sau undeva:http://maistiicand.files.wordpress.com/2008/08/frunza.png.apoi incepeti sa faceti echipe. Scopul jocului este sa reusesti sa iesi afara fara sa pasesti in afara careului desenat.toti stau in case (uni raman acolo pentru a incerca sa impinga pe ceilalti afara can vor sa iasa)si te bagi in urechile alea(gaurile alea ca sa scapi si cand cel e te impinge nu e atent fugi afara)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frunza se joaca trebuie sa sari cu un ninja pe frunze in sussi spune cate puncte ai avut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa alegi 5 feluri de frunze diferite cate doua di fie care fel si le pui in 2 sacuri in fiecare sac se pune cate o frunza din fiecare fel si se alege frunze din sac si trebuie sa faci perechi