| Gsix a întrebat:

Cum se numesc cei care asculta muzica dubstep? de ex: cei care asculta rock sunt rockeri, cei care asculta punk sunt punkeri... Multumesc anticipat happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e si normal sa existe stereotipuri din moment ce tu, fiind dedicat unui gen muzical de conformezi ( in cele mai multe cazuri ) dupa acel curent, deci automat esti etichetat rocker, hip-hoper etc. Iar cei care asculta dubstep in mod special sau creeaza, se numesc dubstepperi dupa cum am citit de pe Google.

| BlackWaltz a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa asculti rock si fara sa te imbraci in negru sau sa ai plete. Poti sa asculti house si fara sa bantui cluburile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackWaltz):

In cele mai multe cazuri se aplica stereotipurile, dar nu in toate fireste.

| BlackWaltz a răspuns:

De unde cu toate stereotipurile astea legate de muzica? Trebuie neaparat sa ne numim in vreun fel?

| Alexxanndru a răspuns:

Dubsteperi. thinking Funda?