| InnaNina a întrebat:

Cum se termina serialul Suflete Pereche?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Nu stim si nu va sti nimeni pana nu se difuzeaza episod cu episod la tv,nici nu arata nici pe internet! Dupa difuzarea serialului la tv,se va inregistra reluarea de la tv pe internet! Va spun ce cred eu,totul se va termina cu bine! Manav se va impaca cu Archana,iar Archana isi va recapata copii ei impreunatongueurvi,Teju, Ovi, Sachin, poate apare si Varsha cu baiatul rapit, se va da o petrecere mare si se aduna toata familia si rudele ei! Arjun se va insura cu Purvi!

7 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mor toti.

| untu a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Prostii,de unde stiti?

| lrdaniel a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Amin.

| InnaNina explică (pentru DarkOrbitMoon):

Nu cred

| SheCanSmile a răspuns:

Nu stiu, dar sunt curioasa si eu laughing

| Dragu_Irina_1993 a răspuns:

Cum se termina serialul suflete pereche

| Ion_Gabriel_1979 a răspuns:

Cine e curios poate viziona pe un site pe care se difuzeaza, fiind la episodul 997, cu o durada de 20 de minute fiecare episod, cine curios sa caute siteul zee tv
p.s. nu are subtitrare