| HiperSebi a întrebat:

Cum sterg programul FoxitReader din pc? ...in panoul de control/ " adaugare si eliminare programe " NU apare

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Navigheaza la folderul de instalare Foxit Reader, în mod implicit e undeva in C: \ Program Files \ Foxit Software \ Foxit Reader. • Acolo o sa-ti apara programul Uninstal.exe, dublu click pe el si dezinstaleaza.
Daca nu gasesti uninstaller-ul cauta "npFoxitReaderPlugin.dll" și "FoxitReaderOCX.ocx"si șterge toate copiile pe care le găsesti - manual.

Bafta!