| IAmSoDifferent a întrebat:

nu stiu ce am facut azi ca din greseala mi-am instalat emoticoanele acelea mari si nu stiu cum sa scap de ele. am cautat in panoul de control la adaugare / eliminare programe. dar nu gasesc pentru ca nu stiu cum se numeste programul. :-ss
Pentru cel care ma ajuta Funda big grin
P. S. nu incepeti ca daca nu sti nu mai umbla sau mai stiu eu ce. pentru ca a fost din greseala happy

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Mda... Mi s`o intamplat si mie... Oarecum intentionatlaughing. Am cautat in tot calculatorul, in Descarcari, Programe, etc. si l`am gasit.Era ascuns in "inima folderelor".laughingAm aflat cum se numeste, l`am sters, am dat la Panoul de control, si l`am gasit.Am dat Eliminare. Apoi, pe Google, imi aparea bara Emoticoanelor. M`m chinui sa scap si de ea.Am dat click dreapta deasupra ei si am dezbifat casuta cu numele acesteia.Gata! Succes! Fundita?

| IAmSoDifferent explică (pentru MeGustaaaaa):

Si cum se numea?:-ss

| MeGustaaaaa a răspuns (pentru IAmSoDifferent):

Sincer, erau mai multe in folderul acela blestemat. Un emoticon mare si un patrat rosu cu buline albe in el.Patratul nu ma istiu cum se numea, da` acel emoticon mare se numea Emoticons. Ei bine, asta a fost cam prin 2011.Probabil s`a mai schimbat.

| IAmSoDifferent explică (pentru MeGustaaaaa):

Spui ca. nu poti sa scapi la google de ea?happy

| MeGustaaaaa a răspuns (pentru IAmSoDifferent):

laughing. Spun ca DA! Am scapat. Tu?

| IAmSoDifferent explică (pentru MeGustaaaaa):

Da #:-s!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alcs a răspuns:

Salut cel mai sumplu: instaleaza mesengeruldin niu sigata happy

| IAmSoDifferent explică (pentru Alcs):

Am facut asta. dar nu a mers

| alTaiR96 a răspuns:

Frate daca ai windows 7 eu propun sa intrii in control panel si cauta la programele pe care le-ai instalat azi.Si ar trebui sa il gasesti daca nu cauta si tu in browser la istoric si cum se numea programul acela happy. Sper sa te ajut. Mult noroc!big grin

| IAmSoDifferent explică (pentru alTaiR96):

Am xp. am uitat sa mentionez. straight face