| ::::Diana::::: a întrebat:

Care a fost cea mai penibila intamplare pe care ati traito?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mi s-a parut penibil sa ma port ca cu un necunoscut cu prietenul meu doar pentru ca m-a obligat situatiahee hee.

| JeSa a răspuns:

Când mi s-a rupt aţa de la bichini şi mi-au căzut josstraight face,... uuu, nici nu îţi poţi închipui, ce ruşineblushing şi ce penibil m-am simţithappy; în ziua cu pricinatongue(eram la cursuri)!

| JeSa a răspuns:

Am uitat să menţionez, că era pe timp de vară, şi eram îmbrăcată într-un sarafanhappy

| JeSa a răspuns:

Nebundupatine, dragul meu

WAileiiirolling on the floor)numai "gestul în sine"(virtual) m-a înspăimântat:Obig grin, darămite să fi fost şi realist,...whistling presupun că se lăsa cu rău/leşinrolling on the floor)happy
Hey, nu e de glumă! angel...sunt foarte emotivăblushing, în cazuri d-asteatongue

| bblock69 a răspuns:

Cand am fost la cumparaturi, am umplut cosul, am ajuns la casa de marcat si...am constatat ca am uitat banii acasa laughing

| mihaa a răspuns:

In 98, luna mai, frumos afara, plecam cu colegele in oras
mergem cu firobuzul,(stateam la mijlok la roata)si radeam, de numa toate
la un moment dat soferul pune o frana si eu ma dezechilibrez si disperata sa pun mana pe bara,
bag mana la un nene in buzunarbig grin
colegele erau pe jos de ras, eu albastra de rusine si ma intorc spre nene si zic
nu sunt o hoata, a fost un accidentbig grin
nenea ma iarta, dar la prima statie am coborit toate jos ca restul calatorilor se uitau ciudat la mine

| andreea69dea a răspuns:

Am vrut sa am duc o statie cu autobuzul si mi-am zis ca nu mai are rost sa-mi cumpar bilet. Dar dupa ce m-am asezat au urcat controlorii si mi-au cerut biletul.Eu am spus doar atat:Nu am bilet.Si m-au dat jos din autobuz.toata lumea radea.Si s-au dat si ei jos cu mine si chiar cand plateam amenda s-a oprit un tip de care imi placea sa am salute.am murit de rusine.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai penibil a fost cand am vrut sa par gentleman si sa-i ridic chilotii lu @JeSsYkA de pe jos, off asa naspa m-am simtit stiind ca ele poarta si cate 3-4 perechi puse una peste cealalta sad va zic eu sigur ca nu mai avea nimic de rezerva tongue