| ioana181 a întrebat:

Daca activez wi-fi, telefonul foloseste acea retea de internet automat sau trebuie sa mai setez ceva ca sa foloseasca doarf reteaua aia si sa nu consume din abonament?

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Daca ai WiFi conectat la o retea, telefonul se va folosi de reteaua respectiva, nu va folosi internetul prin 2G/3G

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Nu consuma nimic, conecteaza te la wireless si nu iti consuma nimic.la tel meu se conecteaza automat cand sunt in aria ei.la scoala se conecta la una acasa la alta
deci poti sa te conectezi fara griji ca nu consuma nimic

| hippiemuslim a răspuns:

Trebuie sa te conectezi la reteaua respectiva, sau cel putin sa setezi telefonul sa se conecteze automat la acea retea.

| roby23 a răspuns:

Nu consuma nimic, conecteaza te la wireless si nu iti consuma nimic.la tel meu se conecteaza automat cand sunt in aria ei.la scoala se conecta la una acasa la alta...etc